Cu F, de la Ferrari. LaFerrari.

După cum ştiţi, sâmbătă este pentru echipa noastră o zi de nostalgii sau o zi foarte specială, mai ales când trebuie să alegem maşina oficială a publicaţiei noastre. Ei bine, fără să o mai dăm cotită, vedeta incontestabilă pe care am ales-o să ne reprezinte este Ferrari LaFerrari. Şi nu glumim deloc în momentul în care spunem că de astăzi avem un model asemănător în echipa noastră. Detalii, imediat.

Ferrari-LaFerrari_bucsoiu.com

Al nostru este doar puţin mai mic, dar la fel de ambiţios şi mai ales, la fel de plăcut privirii. Încă nu am terminat test-drive-ul cu el, prin urmare, mai durează puţin. Într-o pauză, am avut timp totuşi să surprindem o fotografie din spatele volanului sau… al pupitrului de comandă.

Ferrari-LaFerrari_bucsoiu.com 2

Sursă foto: producătorul şi un redactor vesel.

Bucsoiu.com